Ramen Shop z nowymi lokalizacjami

13 paź 2022
Źródło: franczyzawpolsce.pl

Marka Ramen Shop by Sushi Kushi wciąż się rozwija. We wrześniu na gastronomicznej mapie Polski pojawiły się dwie nowe lokalizacje.

3 września za sprawą Ramen Shop działalność rozpoczął foodtruck w Częstochowie, który pojawił się przed lokalem Sushi Kushi. Mobilność foodtrucka pozwala na pojawianie się na wielu wydarzeniach w Częstochowie, to zaś duży atut dla klientów, co podkreśla franczyzobiorca tego punktu.

Stacjonarny lokal otworzył się z kolei 17 września na łódzkim osiedlu Teofilów. Od pierwszego dnia działalności cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Na tym jednak nie kończą się plany docierania do coraz większej rzeszy klientów spragnionych ramenu spod tej marki. Franczyzodawca poinformował, że w październiku Ramen Shop’y zagoszczą w Radomsku, Sieradzu oraz na osiedlu Retkinia w Łodzi. Poza tym pięć kolejnych otwartych będzie jeszcze w tym roku.

Kushi Sushi ma w swojej propozycji dwie marki. Jedną z nich jest właśnie Ramen Shop. Marka ta działa na zasadzie franczyzy, podbijając krajowy rynek od ponad 10 lat. Sposób, w jaki działa marka pozwala na uzyskanie statusu franczyzobiorcy i rozwijanie się w tej branży nawet tym osobom, które dotąd nie miały żadnej styczności z prowadzeniem gastronomii.

W ofercie Ramen Shop’ów znaleźć można nie tylko aromatyczne rameny, ale i bułeczki Bao czy też frytki z majonezem truflowym w wersji mięsnej bądź wege. Dla potencjalnych franczyzobiorców to zatem szansa na dołączenie do dynamicznie rozwijającej się sieci.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook