Rebel Tang i Michał Milowicz nawiązali współpracę! Powstaje nowa sieć franczyzowa - Doctor330! - flesz tygodnia

04 lut 2022

Rebel Tang i Michał Milowicz nawiązali współpracę! Sieć Xtreme Fitness Gyms urosła do 50. klubów. SUSHI BISTRO w formacie Take Away zagościło w Ełku. To jest najnowszy flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie.

1. SUSHI BISTRO w Ełku

Kilka dni temu w Ełku, otwarto kolejne franczyzowe SUSHI BISTRO. Lokal działa w formacie Take Away i znajduje się przy ul. Juliusza Słowackiego 10/7A.

foto: Linkedin

2. Wystartowała restauracja Michała Milowicza we współpracy z Rebel Tang!

Nowa restauracja, sygnowana nazwiskiem znanego aktora, została otwarta 1 lutego br. MiloBar Michała Milowicza to miejsce, z którego można zamówić posiłki, kórych aktor jest fanem. Dla mięsożerców przygotowano burgery,  stripsy czy schabowego, a dla wegetarian restauracja proponuje wege wrapa.

- Połączyliśmy w taki sposób tradycyjne polskie dania  z amerykańskimi bestsellerami, aby stworzyć menu, które polecamy  zarówno na domowy seans filmowy, na prywatkę inaczej domówkę, czy też  na przerwę podczas firmowej narady - informuje Rebel Tang.

3. 50. klub pod szyldem Xtreme Fitness Gyms!

Tym razem franczyzowy klub pod szyldem Xtreme Fitness Gyms pojawił się w Sanoku.

Sanocki klub będzie zarządzany przez franczyzobiorcę, który już prowadzi klub tej sieci w Gorlicach.

,

4. Powstaje nowa sieć franczyzowa - Doctor330!

Sieć Doctor330 to sieć gabinetów szybkiego leczenia bólu, stanów zapalnych oraz schorzeń dermatologicznych. Firma wykorzystuje technologię, za którą przyznano Nagrodę Nobla.

W planach firmy jest ekspansja na całą Unię Europejską, w tym Polskę.

Rebel Tang i Michał Milowicz nawiązali współpracę! Powstaje nowa sieć franczyzowa - Doctor330! - flesz tygodnia

 

5. Sweet Gallery rozkręca logistykę!

Właściciel punktów franczyzowych, takich jak Lodolandia czy Bafra Kebab podpisał umowę najmu z SEGRO Business Park Warsaw Okęcie. Przestrzeń będzie wykorzystywana do przechowywania komponentów do produkcji m.in. lodów, gofrów czy sosów.

– Mimo pandemii nie zwalniamy tempa i w 2021 roku otworzyliśmy w Polsce ponad 150 punktów, a plany ekspansji na ten rok są bardzo ambitne. Aby móc się dalej rozwijać, poszukiwaliśmy zaufanego partnera, dzięki któremu będziemy mogli kontynuować poszerzanie grona franczyzobiorców w całym krajumówi Katarzyna Krzemińska-Malon, marketing & PR manager, Sweet Gallery. (cyt. dlahandlu.pl)

6. Pierwszy TOPS! w formacie wolnostojącym!

Marka sklepów alkoholowych TOPS! dotychczas pojawiała się w formacie „sklep w sklepie”. Dopiero 3 lutego br. uruchomiony został pierwszy sklep TOPS! w modelu wolnostojącym. Nowy punkt znajduje się przy stacji paliw Orlen w Mszanie Dolnej.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook