Żabka rusza z cyklem podcastów i filmów o franczyzie!

04 paź 2021
materiał prasowy Żabka

Żabka rusza z nową serią podcastów i filmów o franczyzie. Nagrania głosowe i filmy, mają przybliżać zainteresowanym słuchaczom informacje na temat współpracy w tym modelu. - W ramach nowego cyklu filmów video oraz podcastów Żabka przybliża potencjalnym franczyzobiorcom specyfikę funkcjonowania jej modelu biznesowego czy sprawdzone rozwiązania pomagające w osiągnięciu sukcesu z prowadzenia własnej działalności. Materiały dostępne są na stronie www, kanale YouTube, a także w przypadku nagrań audio na platformach streamingowych - czytamy w komunikacie prasowym.

Opublikowane do tej pory materiały mają na celu przybliżyć potencjalnym franczyzobiorcom Żabki, jak wygląda współpraca z siecią, ale także pozwolić im pozyskać wiedzę na temat branży handlowej. W podcastach Żabki znajdziemy informacje na temat codziennego funkcjonowania franczyzowej placówki i zarządzaniu nią.  W materiałach znajdziemy także zagadnienia dotyczące wyboru lokalizacji sklepu, przygotowań do jego otwarcia.

W cyklu znalazło się sześć odcinków wideo w ramach serii „Franczyza się opłaca" oraz dziesięć podcastów pod wspólnym tytułem „Własny biznes od A do Z”. Skupiają się one na różnych obszarach prowadzenia własnej działalności w handlu. Znajdziemy je TUTAJ.

Sieć zapowiada, że kolejne filmy pojawią się w październiku. Pierwsza premiera zapowiedziana jest na 4 października. Zapowiedziane filmy mają dotyczyć nowych technologii, które ułatwiają prowadzenie sklepu. Pojawią się także materiały dotyczące roli Interwencyjnych Grup Serwisowych oraz Centrum Wsparcia Franczyzobiorców.

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 7500 placówek prowadzonych przez ponad 6000 franczyzobiorców pod marką Żabka.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook