5 czerwca Fit Cake otworzy kolejne punkty!

02 cze 2021
źródło: materiały prasowe

W najbliższy weekend tj. 5 czerwca, zostaną otwarte kolejne niecukiernie pod szyldem Fit Cake. Tym razem punkty ze zdrowymi słodkościami pojawią się w Wadowicach i Kórniku. Przypomnijmy, że plan na 2021 rok tej sieci zakładał powstanie kolejnych 25 lokali. Firma jest pełna optymizmu i przyznaje, że zrealizowanie planu na ten rok, jest jak najbardziej realne. 

Nowe punkty, które rozpoczną swoją działalność w najbliższy długi weekend, będą działać w standardowej opcji Fit Cake. W dniu otwarcia sieć planuje przeprowadzić loterię z atrakcyjnymi nagrodami dla gości.

Podczas gdy gastronomia ciągle trwa w uśpieniu, zadłużenie branży wzrasta, a prospektywny gospodarcze na 2021 rok są pesymistyczne. To niektóre gastro marki radzą sobie nadspodziewanie dobrze. Sieć niecukierni Fit Cake w ubiegłym roku podniosła liczbę punktów o 100 proc. Taki sam plan ma na ten rok. Przypomnijmy, że w pierwszy kwartał br. sieć zakończyła z pięcioma otwarciami.

Fit Cake to sieć lokali produkująca zdrowe słodycze bez cukru i bez glutenu. Marka działa na polskim rynku od 2017 roku. Ta sieć niecukierni jest rozwijana w modelu franczyzowym. Firma stale szuka nowych rozwiązań. Opracowała między innymi trzystopniowy system franczyzowy z różnymi wariantami współpracy. Franczyzowe punkty pod szyldem Fit Cake można otwierać w kilku formatach.

- Ktoś, kto chce przystąpić do naszej sieci, może zacząć od najniższego pułapu. Fit Cake Mini, który kosztuje tylko 19 tys. zł, i pomału piąć się wyżej, wzbogacić swoją ofertę o kolejne dostępne moduły, np. Fit Śniadania, Fit Ice Cream - wyjaśnia Rafał Kościuk, współwłaściciel Fit Cake. 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook