Rusza nowa sieć franczyzowa - the White Bear Ice Cream

02 cze 2021
źródło: materiały prasowe
foto: facebook/whitebearicecream

W Białymstoku startuje nowa sieć lodziarni the White Bear Ice Cream. Pod szyldem tej firmy, pojawiły się już pierwsze 4 punkty. Sieć oferuje lody produkcji rzemieślniczej. 

Punkty the White Bear Ice Cream znajdują się przy ulicach Sienkiewicza i Żelaznej, a także w lokalach przy Kilińskiego oraz Zachodniej w Białymstoku. Sieć zapowiada, że w najbliższym czasie pojawią się także rikszty i lodobusy.

the White Bear Ice Cream to młodsza siostra kawiarni, dlatego w ofercie nie mogło zabraknąć wyśmienitej kawy, wypalanej w naszej rzemieślniczej palarni. Parzymy ją na różne sposoby – od ekspresów po metody przelewowe i serwujemy na wynos w designerskich, ekologicznych kubeczkach. Do tego zapraszamy na wyjątkowy deser, jakiego nie ma nigdzie indziej w naszym mieście. To gorący pączek z zimnymi lodami w środku, podawany z polewą, bitą śmietaną i owocami. Propozycja idealna dla osób, które zgłodnieją podczas letniego spaceru po Białymstokumówi Marcin Zalewski, współwłaściciel marki. (cyt.horecatrends.pl)

Sieć the White Bear Ice Cream rozwija się w ramach franczyzy.

Miśkowe lodziarnie to świeży, nowoczesny koncept, oparty na personalizowanych produktach. Ciekawy design naszych punktów w połączeniu z wysokiej jakości ofertą pozwala wyróżnić się spośród tłumu lokali i przyciągnąć klientów absolutnie w każdym wieku. Dlatego jeśli marzy Ci się fajny, sezonowy biznes ze stosunkowo niskim wkładem własnym, skontaktuj się z nami! Szukamy uśmiechniętych, pełnych energii przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać się pod naszymi skrzydłamiwymienia Marcin Zalewski.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook