Xtreme Fitness Gyms planuje powiększyć się do 227 klubów, w ciągu najbliższych 5 lat!

13 sty 2022
źródło: materiały prasowe

Sieć Xtreme Fitness Gyms przyjęła 5-letnią strategię, w której wskazała plany na dalszy rozwój. Sieć planuje powiększyć się do 227 klubów, do 2027 roku. 

W 2021 roku, sieć Xtreme Fitness Gyms powiększyła się o 8 nowych klubów fitness. Ostatni z nich, znajduje się w Zamościu i został oficjalnie otwarty tuż przed końcem roku. Niebawem nastąpi otwarcie 50. klubu fitness. Nowy obiekt ma się pojawić w Sanoku. Będzie on zarządzany przez franczyzobiorcę sieci, który już prowadzi klub tej sieci w Gorlicach.

- Zeszły rok to również start naszych nowych autorskich zajęć fitness: XFight oraz Xtreme Cardio, nowe treningi w aplikacji i w naszym koncepcie HIIT 10XTraining (...) Nadal stawiamy na rozwój naszych franczyzobiorców. Rozbudowaliśmy platformę e-learningową oraz zorganizowaliśmy dwie, kilkuzjazdowe Akademie Liderów Fitness prowadzone przez specjalistów z centrali. Rok zakończyliśmy konferencjami dla pracowników dotyczącymi strategii na najbliższe lata. Ze względu na obostrzenia sanitarne, były to dwa osobne, ale podobne wydarzeniawyjaśnia Łukasz Dojka.

- To rewelacyjny wynik z perspektywy naszego modelu biznesowego, który sprawdził się także w trudnych warunkach. Mamy już o 53% więcej klubów w okresie od początku trwania pandemiidodaje Łukasz Dojka, założyciel i prezes Xtreme Fitness Gyms.

Wprowadzenie nowej strategii w tej sieci ma być także dobrą wiadomością dla przyszłych franczyzobiorców. (...) To idealny moment na współpracę z nami, bo daje to możliwość łatwego skalowania biznesu, poprzez otwieranie kolejnych klubów w atrakcyjnych lokalizacjach. Już teraz mamy sporo franczyzobiorców posiadających więcej niż jeden klub podkreśla Łukasza Dojka.

W 2021 roku, Xtreme Fitness Gyms powiększyło się o 8 nowych klubów fitness. Jeśli 5-letni plan, miałby zostać urealniony, to sieć będzie musiała otwierać średnio 34 kluby rocznie.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook