10-lecie "Samo Zdrowie". Żabka ma już 7,5 tys. sklepów! - flesz tygodnia

24 wrz 2021
źródło: materiały prasowe

"Samo Zdrowie" obchodzi okrągłą rocznicę! Kosmetyki Weroniki Rosati trafią do drogerii Kontigo. Żabka przekroczyła 7,5 tys. sklepów! To jest najnowszy flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie!

1. 10-lecie istnienia firmy "Samo Zdrowie"

Kilka dni temu, sieć sklepów medycznych "Samo Zdrowie" obchodziła 10-lecie istnienia firmy.

"Samo Zdrowie" to sieć sklepów medycznych, które działają we franczyzie. W ich asortymencie znajdziemy sprzęt ortopedyczny i środki pomocnicze codziennego użytku. Pierwszy Sklep Medyczny "Samo Zdrowie" powstał w 2011 roku w Kwidzynie.

10-lecie "Samo Zdrowie". Żabka ma już 7,5 tys. sklepów! - flesz tygodnia

FOTO: Facebook

2.  McDonald’s i Stava rozszerzają współpracę!

Od 22 września mieszkańcy Rumi mogą zamawiać jedzenie z McDonald’s z dowozem realizowanym przez sieć Stava. To już kolejne miasto, w którym dowozy z jednej z najpopularniejszych sieci fast food, będą realizowane za pośrednictwem Stavy.

3. Żabka ma już ponad 7500 sklepów!

Żabka liczy już ponad 7500 sklepów. Do końca roku sieć chce mieć 7900 - 8000 placówek. Sieć planuje otwierać także kolejne sklepy bez kasjera.

- Mamy teraz w sieci 7,5 tys. sklepów Żabka. Do końca roku będzie ok. 7,9-8 tys. placówek. Planujemy otwierać ok. 1 tys. sklepów rocznie i w przyszłym roku taką liczbę otwarć zakładamy - powiedział Prezes Żabki Tomasz Suchański, w rozmowie dla PAP Biznes.

10-lecie "Samo Zdrowie". Żabka ma już 7,5 tys. sklepów! - flesz tygodnia

4. Kontigo nawiązuje współpracę z Lajuu!

Firma Lajuu podpisała umowę z Kontigo, na mocy której produkty marki będą dostępne w ponad 35 punktach stacjonarnych sieci oraz w sprzedaży internetowej. Lajuu to nowa marka kosmetyków, która jest współtworzona przez aktorkę Weronikę Rosati.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook