Franczyza Fit Cake rośnie! Kolejne otwarcia!

05 sie 2021
źródło: materiały prasowe

W sierpniu franczyza Fit Cake powiększy się o kolejne dwa lokale. Znajdują się one w Radomsku i w Gdyni.

W środę, 4 sierpnia otwarty został kolejny franczyzowy punkt, który znajduje się w Radomsku, przy ul. Reymonta 15. Jest to drugi lokal Fit Cake, który należy do rodzinnego biznesu, kierowanego przez Grażynę Popiołek. Pierwszy już od miesiąca działa w Stalowej Woli. Franczyzobiorczyni planuje także podpisać kolejną umowę z siecią na lokalizację w  Sandomierzu.

Sieć Fit Cake informuje, że kolejne otwarcie planowane jest również w Gdyni, a dokładnie na ul. Świętojańskiej 65. Otwarcie tego punktu planowane jest na sobotę 7 sierpnia. Będzie to lokal w wersji Fit Cake PREMIUM, czyli produkcja łakoci wraz z salą konsumpcyjną oraz fit śniadaniami i specjalistycznym menu dla osób nietolerujących glutenu.

- Z każdym miesiącem zbliżamy się do założonego celu, czyli 50 lokali Fit Cake - mówi Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake - Intensywnie pracujemy też nad master franczyzą za granicą - dodaje. 

Franczyza Fit Cake jest możliwa w kilku formatach. Sieć opracowała trzystopniowy system franczyzowy z różnymi wariantami współpracy.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook