Pierwsza franczyza studia tatuażu w Polsce!

29 lip 2021
źródło: materiały prasowe
foto: facebook/mistrzowietatto

Firma Mistrzowie Tatto uruchomiła model franczyzowy. Będzie to pierwsza w Polsce franczyza studia tatuażu. 

Firma pojawiła się na rynku w 2014 roku. Pierwszy lokal sieci powstał w Rumii. Drugie własne studio tatuażu, Mistrzowie Tatto otworzyli w 2017 roku. A kilkanaście dni temu, sieć postanowiła wdrożyć także model franczyzowy i tym samym otworzyć się na szerszą współpracę.

- Model franczyzy został uruchomiony pod koniec lipca 2021r. Także jest to świeży program franczyzowy, chodź myśleliśmy już o tym od dłuższego czasu, ponieważ biznes naprawdę dobrze się sprawdza, bardzo dobrze poradził sobie w czasie lockdownu co również utwierdziło nas w tym, że warto wprowadzić na rynek coś, co daje dobrze zarobić, jest odporne na ciężkie czasy związane z covidem, a zarazem nie ma żadnej konkurencji w branży franczyzowej. Warto dodać , iż jesteśmy pierwszym i jedynym franczyzodawcą modelu studia tattoo - wyjaśnia sieć, w odpowiedzi na zapytanie Franczyza INFO. 

Franczyza studia tatuażu - szczegóły

- Mistrzowie Tattoo to koncept przystępny dla każdego. Nie jest wymagane doświadczenie w branży. Nie musisz być także artystą. Oferta skierowana jest zarówno dla nowych inwestorów nie mających wiedzy o tatuażu jak i osób prowadzących już studia lub chcących je otworzyć - czytamy w odpowiedzi sieci. 

W studiach pod szyldem Mistrzowie Tatto wykonuje się usługi tatuażu, piercingu, makijażu permanentnego oraz laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego. Sieć prowadzi także sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji tatuażu.

Na stronie internetowej sieci czytamy, że kwota inwestycji w ten biznes zależna jest od wielkości studia i ewentualnych dodatkowych kosztów. Nakłady we franczyzowe studio tatuażu, to kwota około 65 000 zł netto. A dodatkowe usługi (makijaż, piercing, laser), to nakłady w kwocie 57 000 zł netto. Choć te dodatkowe usługi nie są wymagane przez franczyzodawcę. Firma informuje, że wszystkie kwoty zawierają już wstępną opłatą licencyjną. A rozliczenie z franczyzobiorcą jest na podstawie procentu od obrotu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook