Ile kosztuje franczyza Gigantów Programowania?

06 gru 2021
źródło: materiały prasowe
foto: Giganci Programowania

Ile kosztuje franczyza Gigantów Programowania? To pytanie zadaliśmy kolejnej znanej sieci. Zapytaliśmy jakie koszty generuje inwestycja w biznes pod ich szyldem! 

W Gigantach Programowania oferta franczyzowa uzależniona jest od liczby mieszkańców w miejscowości, w której ma być otwierana placówka. Na ten moment są 4 przedziały wysokości opłat zależne od liczby mieszkańców, a koszt licencji zaczyna się od 8 tys. zł. Franczyza Gigantów Programowania wiąże się z łącznym wkładem finansowym, w wysokości od około 25 do 30 tys. zł.

Każdy franczyzobiorca, rozpoczynający współpracę z Gigantami Programowania, otwiera placówkę edukacyjną na wybranym przez siebie obszarze, na który otrzymuje wyłączność. Zarabia na sprzedaży kursów, które oferuje w ramach placówki – zarówno semestralnych, jak i kursach dodatkowych, np. wakacyjnych, feryjnych, itp. Franczyzobiorca rozlicza się z siecią na podstawie prowizji. Do centrali odprowadza prowizję w wysokości 10- 12 proc.

Giganci Programowania to placówka, w której kształci się młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Pierwsza szkoła Gigantów powstała w 2015 roku. Założyli ją Radosław Kulesza, Dawid Leśniakiewicz, Sebastian Langa i Piotr Pełka.

- Do naszej sieci franczyzowej dołączają różne osoby i o różnym doświadczeniu zawodowym. Często są to osoby związane z edukacją, ale też coraz częściej osoby, które pracowały wcześniej w korporacjach, które rozwijając działalność Gigantów i otwierając kolejne placówki, porzuciły pracę na etacie - wyjaśnia prezes spółki Radosław Kulesza.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook