IWG z pierwszą umową na wyłączność! 50-ty Subway dołącza do Amic Energy! - flesz tygodnia

01 paź 2021
źródło: materiały prasowe

IWG z pierwszą umową na wyłączność! 50-ty Subway dołącza do Amic Energy! A Żabka prowadzi pilotaż sklepów w formule dark stores! Zapraszamy na flesz tygodnia. Przeczytaj w skrócie!

1. Największy franczyzobiorca marki Subway, bogatszy o kolejne punkty!

Koncern stacji paliw Amic Energy świętuje otwarcie 50 punktów Subway i nadal utrzymuje miano największego franczyzobiorcy marki Subway w Polsce.

Amic Energy postawił na restauracje Subway już w 2018 roku. Pierwszy punkt gastronomiczny, przyłączony do stacji paliw pojawił się w Gdyni.

IWG z pierwszą umową na wyłączność! 50-ty Subway dołącza do Amic Energy! - flesz tygodnia

2. Giganci Programowania ponownie w klasyfikacji "Forbes"

Magazyn “Forbes” opublikował listę “30 przed 30”, w której wyróżnił najbardziej przedsiębiorczych młodych ludzi, którzy przed 30-tką odnieśli sukces i odznaczyli się na polskiej arenie biznesowej. W tegorocznym podsumowaniu ponownie znaleźli się twórcy franczyzowego konceptu - Giganci Programowania.

Radosław Kulesza i Dawid Leśniakiewicz, to absolwenci Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Jeszcze jako studenci planowali założenie własnej szkoły, gdzie mogliby uczyć najmłodszych programowania. Start Gigantów Programowania miał miejsce w 2015 r. Wspólnie z Sebastianem Langą i Piotrem Pełką założyli własną szkołę.

3. IWG podpisuje pierwszą umowę franczyzy na wyłączność!

IWG ma pierwszą umowę franczyzową na klaster lokalizacji w Polsce, podpisaną z firmą L&L Club. W ramach tejże umowy, L&L Club uruchomi 5 nowych centrów Regus. Nowe centra będą zlokalizowane m.in. na Ursynowie, Wilanowie, w Piasecznie i Konstancinie. Zgodnie z podpisanym dokumentem, franczyzobiorca dostaje wyłączne prawo na prowadzenie działalności pod marką Regus na danych obszarach.

Partnerstwo z L&L Club i IWG zostaje nawiązane w momencie, w którym obserwuje się wzrost popularności pracy hybrydowej i zwiększone zapotrzebowanie na przestrzenie typu flexspace - zlokalizowane poza centrami miast i blisko domów pracowników.

IWG z pierwszą umową na wyłączność! 50-ty Subway dołącza do Amic Energy! - flesz tygodnia

4. Żabka będzie rozwijać dark stores!

Portal wiadomoscihandlowe.pl poinformował, że Żabka również dołącza do listy sieci, które będą rozwijać dark stores - sklepy, które realizują wyłącznie zamówienia online. "Ciemne sklepy" charakteryzują się tym, że nie obsługują klientów stacjonarnie. Jak podaje portal, obecnie placówki przechodzą fazy testów i mogą z nich korzystać jedynie pracownicy sieci.

polisa na biznes - żabka

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook