Kolejny franczyzowy McDonald's Polska otwarty!

24 cze 2021
źródło: bielsk.eu

Portal bielsk.eu poinformował o najnowszym otwarciu restauracji McDonald's Polska. Nowy lokal działa w modelu franczyzowym i znajduje się w Bielsku Podlaskim. Uroczyste otwarcie miało miejsce 19 czerwca br. 

Franczyzowy McDonald's Polska w Bielsku Podlaskim jest jedną z prawie 50. lokali McDonald’s w regionie wschodnim. Zarządza nim Łukasz Falkowski, który jest już franczyzobiorcą McDonald’s. Prowadzi on od 2 lat restaurację pod tym znanym szyldem w Białymstoku. Restauracja w Bielsku, jest jego kolejnym franczyzowym przedsięwzięciem.

- Jestem związany z tym regionem od najmłodszych lat, dlatego tym bardziej cieszę się, że to właśnie w tej części kraju mogę rozwijać swój biznes wspierając lokalną gospodarkę oraz jej mieszkańców – mówi Łukasz Falkowski, franczyzobiorca nowego lokalu w Bielsku Podlaskim. 

Podczas oficjalnego otwarcia, franczyzobiorca nowej restauracji, wsparł także Stowarzyszenia Bielskie Babeczki, które gromadzi środki na leczenie dziewczynki walczącej z mukowiscydozą.

Jak wygląda franczyzowy McDonald’s?

Lokal w Bielsku Podlaskim jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Restauracja zatrudnia 50 pracowników, w tym 12 menadżerów. Na zewnątrz obiektu znajdują się miejsca do konsumpcji i parking. Restauracja obsługuje także format McDrive. W lokalu jest dostęp do bezpłatnego wi-fi.

Kolejny franczyzowy McDonald's Polska otwarty!

Zdjęcie nowego lokalu w Bielsku Podlaskim (foto: bielsk.eu)

Obecnie w Polsce działa ponad 460 restauracji tej sieci, które zatrudniają ponad 27 000 osób. W regionie wschodnim pod szyldem złotego łuku, działa 11 franczyzobiorców, którzy zatrudniają około 2,6 tys. pracowników.  Łącznie, prawie 90% restauracji w Polsce, to obiekty prowadzone przez ponad 70 franczyzobiorców. Ten światowy gigant zajmuje także pierwsze miejsca w międzynarodowych rankingach franczyz.   

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook