Nowe franczyzowe punkty w sieci Fit Cake

17 cze 2021
źródło: materiały prasowe

Sieć niecukierni Fit Cake w najbliższych dniach uruchomi dwa nowe franczyzowe punkty. Pojawią się one w Ciechanowie i na warszawskiej Woli. Tym samym liczba lokali działających pod szyldem Fit Cake wzrośnie do 38.

Kawiarnia w Ciechanowie uruchomiona zostanie w sobotę 19 czerwca. Inwestorzy zdecydowali się na Fit Cake Standard, czyli lokal z salą konsumpcyjną. To najpopularniejszy wariant w trzymodułowym systemie franczyzowym opracowanym przez markę. Tydzień później można będzie wpaść na ciacho bez cukru do niecukierni na Woli w Warszawie. Punkt przy ul. Krochmalnej 56 / U6 otwarty zostanie 26 czerwca.

Wkrótce nasza sieć liczyć będzie 40 kawiarni. Robiąc w styczniu plany zakładaliśmy, że rok 2021 zakończymy z liczbą 50 lokali. Jesteśmy zaledwie na półmetku, a do osiągnięcia celu jest już naprawdę bardzo blisko - nie ukrywa zadowolenia Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake. - Sukces naszego konceptu świadczy o tym, że trafiliśmy w niszę i rzeczywiście jesteśmy uczestnikami rewolucji żywieniowej. Zmieniamy kulinarne upodobania Polaków na zdrowsze - dodaje.

Fit Cake to sieć lokali produkująca zdrowe słodycze bez cukru i bez glutenu. Marka działa na polskim rynku od 2017 roku. Ta sieć niecukierni jest rozwijana w modelu franczyzowym. Firma stale szuka nowych rozwiązań. Opracowała między innymi trzystopniowy system franczyzowy z różnymi wariantami współpracy. Franczyzowe punkty pod szyldem Fit Cake można otwierać w kilku formatach.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook